ODAS ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ A.Ş.-23 HAZİRAN

ODAS ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş.

23 HAZİRAN: HAFTALIK FİNCAN KULP FORMASYON İHTİMALİ. 

23 EKİM: GÜNLÜK BEARISH CYPHER FORMASYON

BİR ÖNCEKİ FORMASYON HEDEFİNİ YAKALAMIŞ. KAR SATIŞI YAŞANIRKEN BİR TARAFTAN DA YENİ BİR FORMASYONA HAZIRLIK YAPMIŞ.

RSI FİYATTAN ÖNCE DÜK OLMASI ÖNEMLİ..

17 HAZİRAN: 150 dk. V+FLAMA FORMASYONLAR

V FORMASYONLAR ZİRVEDE İSE DÜZELTME, DİPLERDE İSE YUKARI HAREKET İÇİN DEGERLENDİRİLİR. FLAMA FORMASYONLAR İSE DEVAM FORMASYONLARDIR. YANİ HİSSE DÜŞÜŞ TRENDİNDE İSE DÜŞÜŞÜN DEVAMI, YÜKSELİŞ TRENDİNDE İSE YÜKSELİŞİN DEVAM EDECEĞİ OLARAK KABUL GÖRÜR. 

  

21 OCAK: 150 DK FLAMA ÇALIŞMASI VE ALÇALAN TRENDLER

 

15 KASIM: GÜNLÜK

PU DESTEKLİ, TREND ÇALIŞMASI. MUHTEMELEN AYI TUZAKLI TRENDİ AŞAĞI KIRILMIŞ AMA RSI DÜK OLMASI HALİNDE VE FİYAT 2 NOLU TRENDİ KIRMASI İLE AYI TUZAĞI BOZULMUŞ DARALAN KAMA UCUNA GİRMİŞ DÜK HALİNE ULAŞMIŞ OLUR. 2.56 KAPANIŞ HALİNDE STOP GEREKİR.. 

 

25 EYLÜL:

20 HAZİRAN DA PAYLAŞTIĞIMIZ FORMASYON %28 PİRİM YAPMIŞ DÜZELTMEYE GİRMİŞ. DEVAMINDA 20 AĞUSTOS GÜNÜ PAYLAŞTIĞIMIZ SHARK FORMASYON İHTİMALİ 350 KIRILDIĞI İÇİN BOZULDU. YENİ GRAFİK ANALİZİMİZDE SOLA AÇILI KLASİK AŞAĞI SİVRİ UÇLU KAMA DİKKAT ÇEKİYOR. 380 DESTEK OLMASI HALİNDE FORMASYON CANLI KALIR VE ÇALIŞIR. 

20 AGUSTOS:

BİR ÖNCE PAYLAŞTIĞIMIZ GRAFİK SONRASI 1  AY SONRA %27 PİRİM YAPTI. DAHA SONRA DÜZELTME YAPARKEN ENDEKSTE SERT SATIŞ DALGASI İLE SATIŞLAR SERTLEŞTİ. 350 ALTINA SARKMAMASI HALİNDE BULLISH SHARK OLUŞUMUNA DESTEK VEREBİLİR.

20 HAZİRAN:

 

 

273

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*