EREGL EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş.-5 AGUSTOS

EREGL EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.S.

5 AGUSTOS: 240-60 DK AAK VE FLAMA FORMASYON ANALİZ.
Eğiitm amaçlı paylaşımda fiyatlanan Bearish Kama ve düzeltme sonrası oluşmakta olan AAK(Aşağı Açılan Kama) içinde daha kısa vadede oluşan Flama formasyon çalışılmıştır. 

4 HAZİRAN: QUADRANT LINES +RSI TREND ANALİZ

17 NİSAN: SİMETRİ ÜÇGEN+TREND ANALİZ.

10 ARALIK: HAFTALIK BEARISH YARASA/BAT FORMASYON

 

27 MART: 60 DK AŞAĞI AÇILAN KAMA+PU

28 KASIM: HAFTALIK 

PARABOLİK TRENDİN KIRILMASI İLE BAŞLAYAN SERT DÜŞÜŞ GRAFİKLERLE DERS NİTELİĞİNDE PAYLAŞMAYA ÇALIŞTIK.
RSI İLE NU İLİŞKİSİ DÜŞÜŞÜN ÖNCÜ HAREKETLERİNİ GÖSTERMİŞ, ADX DİPTEN YUKARI GÜÇ KAZANDIĞINI GÖSTERMESİ İLE SATIŞLAR SERTLEŞMİŞ. FIBONACCİ GERİ ALIM SEVİYELERİ %50.00 İLE 770, YADA %61.8 İLE 675 DEN DÖNME İHTİMALLERİ SÖZ KONUSU OLURKEN 200 HAFTALIK DESTEĞİN 675 E DENK GELDİĞİNİ DE BELİRTMEK LAZIM.

24 EKİM

HAFTALIK PARABOLİK YUKARI AÇILAN KAMA DİKKATLİ İNCELENİRSE RSI FİYATTAN ÇOK ÖNCE(12.00) KENDİ YÜKSELEN DESTEK TRENDİNİ AŞAĞI KIRARAK  DÜŞECEĞİNİN İŞARETLERİNİ VERMİŞ. GEÇEN SENE TEMMUZ AYI İÇİNDE NU GÖRÜLMESİNE RAĞMEN DAHA ÖNCELERİ DE HATIRLATTIĞIM GİBİ PARABOLİK KANAL İÇİNDE TAMAMLAMIŞ DÜZELTMESİNİ. 6 DEFA BU DURUM YAŞANMIŞ GÖRÜNÜYOR GRAFİKTE. 
FİYAT YÜKSELEN TREND DESTEĞİNİ 10.65 DE KIRMIŞ. RSI NİN VERDİĞİ 12.00 KIRILMA SEVİYESİNİ KAÇIRANLARIN, FİYATIN DESTEĞİNİ KIRDIĞI 10.65 DE KESİN STOP YAPMALIYDI. 
BUNDAN SONRA FIBONACCI GERİ ALIM SEVİYELERİNİN OLUŞTURDUĞU DESTEK SEVİYELERİ İZLENECEK. 

5 EKİM

Son 2 yılda Parabolik kanal hareketi hissede %255 oranında pirim bırakmış. Yükselen trend desteği takip edilmeli bundan sonraki hareketler için.

 

175

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 1 =

Şuanda çevrim dışısınız