KUYAS KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL A.Ş.-09 EYLÜL 2021

KUYAS KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş.

09 EYLÜL: GÜNLÜK YARASA/BAT FORMASYON ANALİZ.

31 MART: 150 DK. YÜKSELEN ÜÇGEN FORMASYON.

15 KASIM: BULLISH ABCD ÜCGEN

3 OCAK: MEGAFON+ABCD FORMASYON

13 ARALIK: GÜNLÜK YUKARI AÇILAN KAMA

BİR ÖNCEKİ ÇANAK FORMASYON GELEN BEDELLİ AÇIKLAMASI İLE KIRILMA AŞAMASINDA SATIŞLA KARŞILIK BULDU. BUNA RAĞMEN İKİ ÖNCEKİ KAMA FORMASYON BOZULMAZKEN BEDELLİNİN TAMAMLANMASI İLE YUKARI AÇILAN KAMA FORMASYON OLUŞUMU DİKKAT ÇEKTİ. KAMA İÇİNE YANİ YEŞİL ALANA GİRMESİ HALİNDE YUKARI HAREKETİN DEVAMI BEKLENİR.

4 ARALIK: ÇANAK FORMASYON

MAKRO GRAFİK ÇALIŞMASI MİKRO ÇALIŞMALARLA DOLDURULUR. MAKRODA KAMA TESPİTİ OLMASINA RAĞMEN MİKRODA BAŞKA FORMASYONLARIN OLMASI OLASIDIR. BURADA DA ÇANAK OLUŞUMU DİKKAT ÇEKİYOR. UNUTULMAMALIDIR Kİ TOBO ÇANAK YUKARI DÖNÜŞ FORMASYONLARINDANDIR.

20 KASIM: GÜNLÜK KAMA
1 NOLU TRENDİN KIRILMASI İLE MUHTEMELEN 130 DÜK OLMASI İLE ORTA-UZUN  VADEDE SIRAYLA 2-3-4 TRENDLERİNİ TEORİK OLARAK TEST ETMESİ BEKLENEBİLİR. 

10 EYLÜL:

ÖNCE ANALİZ EDİLEN CYPHER FORMASYON 210 KIRILMASI İLE BOZULDU ANCAK BU GERİ ÇEKİLME GRAFİKTE PU OLUŞTURDU. DEVAMINDA 171 DEN YUKARI DÖNÜŞ YAPARAK %43 PİRİMLE 244 E KADAR ÇIKIŞ YAPTI. aRDINDA KAR SATIŞI GELDİ BU DEFA DA YİNE HENÜZ KESİNLEŞMEMİŞ OLMAMAKLA BİRLİKTE PU GÖRÜNÜYOR. BAKALIM BU PU’NUN TEPKİSİ NEREYE KADAR OLACAK İZLEYELİM.

8 AGUSTOS: CYPHER FORMASYON İHTİMALİ..

 

 

51

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*